DAYAN GLOBAL TRADE DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LTD.

Dayan Global

Hızlı, güvenilir ve üstün çözümler

Dayan Global, aşağıdaki değerleri uygulamaya koymanın önemini kabul eder. Bu ilkeler kararlarımıza, eylemlerimize rehberlik eder ve sonuç olarak başarımıza yol açar.

Güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Fiziksel olarak güvenli bir tesis sürdürüyoruz ve çalışanların profesyonel fikirlerini, inançlarını ve fikirlerini özgürce ifade edebileceği bir iş yeri sağlıyoruz.

Saygı ve onur kültürünü destekliyoruz. Ekip üyelerimizin fikirlerinin katkısı ve çeşitliliği ile gurur duyuyoruz.

Güçlendirmeye ilham veriyoruz. Şirketimizin her kademesinde problem çözme, iletişim ve çalışan katılımını teşvik ediyoruz. Sürekli öğrenmeyi, uyum sağlamayı ve ilerlemeyi amaçlıyoruz.

Yönetimde hareket ediyoruz. Çalışanlar, şirket kaynaklarını kendileri gibi dikkatli bir şekilde yönetir ve müşterilerimizin zamanına, finansal yatırımlarına ve bize emanet ettikleri işe saygı duyarlar.

Dayan Global

2022 Güncel Ürünler

Polimerleri, Kimayasallar ve gübrelerden oluşan geniş ürün kataloglarımıza göz atarak, sizin için en uygun ürünü hemen sipariş verin. 

Hizmetlerimiz

Plastik, Gübre ve Kimyasallar konusunda Dünya'nın Yükselen Değeri
Dijital Katalog?

2022 Güncel Katalogumuz Yayında!

1

Mutlu Müşteri

1

Yıllık Teslimat

Neden Dayan Global?

Bizi Yakından Tanıyın!

Dayan Global, 2018 yılında Türkiye’de ticari faaliyetlerine başlamıştır. İthal hammadde tedarik ederek faaliyet alanını genişletmiştir. Sektördeki misyonunu kısa sürede ve Türkiye’de devam ettirmektedir.

WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING

1 +

Customer Satisfaction

POLİMER, ÜRE VE ALÜMİNYUM
SİPARİŞLERİNİZDE

Daima YANINIZDAYIZ!

Our Latest Projects

All functions including supply chain, value chain, project scheduling, manufacturing, services and spares,
technology, R&D, etc. are integrated to give a complete solutions package.

Bize Ulaşın!

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlere hemen ulaşın!

  Sıklıkla Sorulanlar

  Satış hizmeti sunduğumuz ve sizlerden soruların yanıtlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

  Dayan Global, Türk ve Dünya Plastik Sanayicilerinin hizmetinde yer alıp; çok genç ve dinamik bir firma olmanın avantajı ile direkt üreticiden alıp tüketiciye rekabetçi fiyatlarla ulaştırmanın üstünlüğüne sahiptir.

  Dayan Global, edindiği bilgi birikimi ve deneyimler ışığında alanında uzman ekibi ile birlikte lojistik, dış ticaret, danışmanlık gibi birçok alanda profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir. 

  Türkiye’nin sanayileşmesinden küreselleşmesine kadar pek çok atılımında sorumluluk alarak ilklerle rekabet etmeyi başarmıştır. Geniş ürün yelpazesi, ürün kalitesi ve güvenilirliği ile müşteri memnuniyeti odaklı, verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımına sahiptir. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak polimer ,üre , alüminyum gibi sektörlerin bize olan güvenilirliği de her geçen gün artmaktadır.

  Web sitemiz, info@dayanglobal.com mail adresimiz ve diğer tüm iletişim kanallarından bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz 

  Bizden Haberler

  Dayan Global ailesinden son haber ve gelişmelere bu alandan ulaşabilirsiniz.